KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13229172
nr 1322 9172
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 64x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:42:09
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr